Trusted Tours Hakkımızda

Trusted Tours Hakkımızda

Trusted Tours, Shuttleist ile birlikte bir Ayder Grup kuruluşudur.

1988 yılında Ayder Turizm adıyla şahıs şirketi olarak kurulan firmamız;
Siz değerli müşterilerine daha profesyonel hizmet verebilmek için, 1990 yılında “Ayder Turizm  Tic. Ltd. Şti.” ni kurarak ilk kurumsallaşma hamlesini yapmıştır. Bugün araçlarını araç takip sistemi ile 24 saat izleyen Ayder, günden güne büyüyen ve atılımlar yapan bir şirket olarak, personel taşımacılığının yanı sıra öğrenci taşımacılığı, turizm amaçlı taşımacılık VIP transferler ve kurumlara yönelik araç kiralama seçenekleri ile verdiği hizmet çeşit ve kalitesini sürekli geliştirerek taşımacılık sektörünün standartlarını belirlemeye devam etmektedir.

Edindiği deneyimi her zaman müşteri memnuniyeti odaklı değerlendirerek ve personelinin yönetim ve hizmet kalitesi teknikleri konusunda sürekli eğitim almasını sağlayarak, şirketin çalışma verimini ve hizmet kalitesini arttırmaktadır.

Dürüstlük ve sorumluluk ilkesinden, iş ahlakı ve prensiplerinden ödün vermeden sizlerin de takdirini kazanarak, Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış hizmetleriyle sektörünün lider firmalarından biri olmuştur.

TSE, ISO 9001 ve OHSAS 18001 standartlarının gerekliliklerini yerine getirmiş olmanın huzuru içinde güvenirliliğimizi hizmet kalitemizle birleştirip 32 yılın deneyimi ile sizlerle paylaşmaktayız.

Ve şimdi de;

Dünyanın en büyük havalimanı olan  İstanbul Havalimanında hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. 32 yıllık bir turizm deneyimini şimdide İstanbul Havalimanında Trusted Tours adıyla devam etmek üzere çıktığımız yolda siz değerli misafirlerimizi karşılamaktan mutluluk duyacağız.Grup şirketlerimizi görmek için buraya tıklayınız.